Developerské projekty

V roce 2005 jsme se začali věnovat i vlastní investiční výstavbě. Od té doby jsme v rámci 9 developerských projektů postavili našim spokojeným zákazníkům
již 132 bytů a 64 rodinných domů a 9 menších výrobně skladovacích hal.

Aktuální nabídka projektů

Rezidence Austerlitz V. etapa

Developerské projekty

V. etapa - 2 bytové domy a 5 rodinných domů


V. etapa výstavby nabízí byty ve dvou bytových domech C2 a F s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, s balkony či terasou, převážnou orientací na jih a rodinné domů s dispozicí 4+kk. Všechny nemovitosti v Rezidenci Austerlitz vychází z jednoduchých tvarů. Lokalita je situována na jihozápad části města Slavkov na osluněném rovinatém pozemku. 
 
detail projektu
Prodej zahájen

Obchodně skladovací boxy Modřice

Developerské projekty

Novostavba obchodně skladových boxů v Modřicích u Brna nabízí skvělé zázemí pro Váš business.  Box je dvoupodlažní v přední části, kde se nabízí přízemí využít jako showroom na prezentaci produktů a poschodí jako administrativní zázemí. V zadní části boxu je skladovací, případně výrobní prostor se světlou výškou 7 metrů. Celkem je na výběr 12 boxů. 

detail projektu
Vyberte si svůj box

Administrativní budova RD Parku, Brno - Líšeň

Developerské projekty
Novostavba administrativní budovy v průmyslové zóně RD Park nabízí skvělé zázemí pro Váš business. Poskytne pohodlí jak menším, tak středním firmám. Kanceláře poskytují dostatečné soukromí a rovněž bezpečnost, kterou zabezpečuje kamerový systém budovy. Celkem jsou k dispozici 4 podlaží kancelářských prostor o celkové ploše více než 1 600 m2.  Na každém podlaží je 8 kanceláří, sociální zázemí a kuchyňka. Administrativní budova má celkem 5 podlaží, z toho 1 podzemní a 4 nadzemní podlaží. V podzemním podlaží jsou umístěna garážová stání pro auta a kola, v nadzemních podlažích administrativní prostory. Budova je navržena v moderním architektonickém stylu. Elegantní je zejména čelní fasáda budovy, kterou tvoří kombinace velkoformátových hliníkových oken a profilovaného plechu. Energetická náročnost budovy spadá do kategorie – velmi úsporná. K prodeji nabízíme venkovní i garážová stání. 
detail projektu
Poslední volné kanceláře