Rezidence Austerlitz III. etapa detail reference

kompletní inženýrský servis

Stavební firma Kaláb nabízí investorům kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov a vlastní developerské projekty. Garantuje realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách. Dodržuje technologické předpisy a kázeň.

developerské projekty

V roce 2005 jsme se začali věnovat i vlastní investiční výstavbě. Od té doby jsme v rámci 9 developerských projektů postavili našim spokojeným zákazníkům
již 132 bytů a 64 rodinných domů a 4 menší výrobně skladovací haly.

Aktuální nabídka projektů

Rezidence Austerlitz IV. etapa Developerské projekty

Rezidence Austerlitz IV. etapa

Developerské projekty

IV. etapa - 2 bytové domy a 21 rodinných domů


IV. etapa výstavby nabízí byty ve dvou bytových domech E2 a E3 s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, s balkony či terasou, převážnou orientací na jih a rodinné domů s dispozicí 4+kk. Všechny nemovitosti v Rezidenci Austerlitz vychází z jednoduchých tvarů. Lokalita je situována na jihozápad části města Slavkov na osluněném rovinatém pozemku. 
 
detail projektu
Prodej zahájen

Aktuality

Rodinnou stavební firmu Kaláb odkoupil holding Winning Group

23.01.2019
Holding společnosti Winning Group a.s. oznámil k 17. 1. 2019 akvizici společnosti KALÁB – stavební firma s.r.o. Obě společnosti jsou významnými hráči na stavebním trhu. Svou specializaci na monolitické a strojírenské konstrukce tak skupina Winning Group rozšiřuje o kompletní dodávku staveb. Transakce bude vypořádána do poloviny února 2019.

PF 2019

17.12.2018
Přejeme Vám rok plný inspirujících zážitků a lidí kolem Vás a splněná přání nejen pod stromečkem. 
Všechny aktuality