Rezidence Austerlitz III. etapa detail reference

kompletní inženýrský servis

Stavební firma Kaláb nabízí investorům kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov a vlastní developerské projekty. Garantuje realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách. Dodržuje technologické předpisy a kázeň.

developerské projekty

V roce 2005 jsme se začali věnovat i vlastní investiční výstavbě. Od té doby jsme v rámci 9 developerských projektů postavili našim spokojeným zákazníkům
již 132 bytů a 64 rodinných domů a 4 menší výrobně skladovací haly.

Aktuální nabídka projektů

Rezidence Austerlitz III. etapa Developerské projekty Chatová osada Bobrovník, Lipová - lázně Developerské projekty Průmyslová a obchodní zóna RDPARK Brno - Líšeň Developerské projekty

Rezidence Austerlitz III. etapa

Developerské projekty

III. etapa - 4 bytové domy a 19 rodinných domů


III. etapa výstavby nabízí byty ve čtyřech bytových domech A2, B2, C1 a E1 s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, s balkony či terasou, převážnou orientací na jih a dva typy rodinných domů s dispozicí 4+kk a 5+kk. Všechny nemovitosti v Rezidenci Austerlitz vychází z jednoduchých tvarů. Lokalita je situována na jihozápad části města Slavkov na osluněném rovinatém pozemku. 
 
detail projektu
Prodej zahájen

Chatová osada Bobrovník, Lipová - lázně

Developerské projekty
Informace o pozemku:
  • lokalita:  pozemek se nachází v klidné části obce Lipová - lázně, katastrální území Dolní Lipová
  • rozloha:  celková výměra pozemku činí 10.214 m2 (z toho 1.189 m2 zastavěné plochy)
  • budovy:  na pozemku se nachází 12 chatek a 1 hlavní budovy
  • inženýrské sítě: vodovod, elektřina na pozemku; kanalizace, plynovod na hranici pozemku
  • cena:      6.000.000 Kč (587 Kč/m2)
                                                       
detail projektu
Na prodej

Průmyslová a obchodní zóna RDPARK Brno - Líšeň

Developerské projekty
Budova nabízí komfortní zázemí pro širokou škálu potřeb moderních firem.
Administrativní zázemí, sklady, výrobní prostory i showroom. Při výstavbě byly použity nejmodernější stavební technologie, které zaručují prestižní vzhled a velmi nízké energetické náklady na provoz.
Kancelářské prostory jsou rozděleny na 2 patra s kapacitou 130 m2. Skladově/výrobní hala má výšku 7 m a celkovou plochu 268 m2. Vše je možné ušít na míru klienta, buď variováním stávající dispozice, nebo kumulaci několika modulů dohromady.
detail projektu
II. etapa / zkolaudováno

Aktuality

Nové webové stránky Rezidence Austerlitz

09.11.2016
Začátkem listopadu jsme pro Vás spustili nové, moderní a přehlednější webové stránky developerského projektu Rezidence Austerlitz, na kterých se dozvíte veškeré informace o projektu.  

14. ročník ankety Brno TOP 100

17.10.2016

KALÁB – stavební firma, spol. s r.o.  se umístila jako jeden z vítězů v kategorii firem v letošní anketě BRNO TOP 100 – Kdo hýbe Brnem?. Výsledky ankety Kdo hýbe Brnem byly vyhlášeny ve čtvrtek 13. října 2016 na podnikatelském setkání a společenském večeru v prostorách VIDA! Science centra. Organizátoři Brno TOP 100, které pořádá časopis Brno Business & Style, zde ocenili sto nejvýznamnějších brněnských osobností, firem a také neziskových organizací.

 

I pan Kaláb hýbe Brnem, v kategorii nejvýznamnější brněnské osobnosti se umístil v TOP 100.  
 

Děkujeme všem za podporu.


Všechny aktuality