Rezidence Austerlitz III. etapa detail reference

kompletní inženýrský servis

Stavební firma Kaláb nabízí investorům kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov a vlastní developerské projekty. Garantuje realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách. Dodržuje technologické předpisy a kázeň.

developerské projekty

V roce 2005 jsme se začali věnovat i vlastní investiční výstavbě. Od té doby jsme v rámci 9 developerských projektů postavili našim spokojeným zákazníkům
již 132 bytů a 64 rodinných domů a 4 menší výrobně skladovací haly.

Aktuální nabídka projektů

Rezidence Austerlitz IV. etapa Developerské projekty

Rezidence Austerlitz IV. etapa

Developerské projekty

IV. etapa - 2 bytové domy a 21 rodinných domů


IV. etapa výstavby nabízí byty ve dvou bytových domech E2 a E3 s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, s balkony či terasou, převážnou orientací na jih a rodinné domů s dispozicí 4+kk. Všechny nemovitosti v Rezidenci Austerlitz vychází z jednoduchých tvarů. Lokalita je situována na jihozápad části města Slavkov na osluněném rovinatém pozemku. 
 
detail projektu
Prodej zahájen

Aktuality

Winning PS s.r.o.

22.10.2019

V průběhu roku 2020 budou společnosti PAMSTAV s.r.o. a KALÁB – stavební firma, s.r.o. společně začleněny pod společnost Winning PS, která spadá do holdingu Winning Group a.s.

Budeme se těšit na spolupráci

Winning PS s. r. o.

logo-winning-ps-01.png

Rodinnou stavební firmu Kaláb odkoupil holding Winning Group

23.01.2019
Holding společnosti Winning Group a.s. oznámil k 17. 1. 2019 akvizici společnosti KALÁB – stavební firma s.r.o. Obě společnosti jsou významnými hráči na stavebním trhu. Svou specializaci na monolitické a strojírenské konstrukce tak skupina Winning Group rozšiřuje o kompletní dodávku staveb. Transakce bude vypořádána do poloviny února 2019.
Všechny aktuality