Rezidence Austerlitz III. etapa detail reference

kompletní inženýrský servis

Stavební firma Kaláb nabízí investorům kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov a vlastní developerské projekty. Garantuje realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách. Dodržuje technologické předpisy a kázeň.

Ocenění PF 2019
AKTUALITA MĚSÍCE PROSINEC 

developerské projekty

V roce 2005 jsme se začali věnovat i vlastní investiční výstavbě. Od té doby jsme v rámci 9 developerských projektů postavili našim spokojeným zákazníkům
již 132 bytů a 64 rodinných domů a 4 menší výrobně skladovací haly.

Aktuální nabídka projektů

Rezidence Austerlitz III. etapa Developerské projekty

Rezidence Austerlitz III. etapa

Developerské projekty

III. etapa - 4 bytové domy a 19 rodinných domů


III. etapa výstavby nabízí byty ve čtyřech bytových domech A2, B2, C1 a E1 s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, s balkony či terasou, převážnou orientací na jih a dva typy rodinných domů s dispozicí 4+kk a 5+kk. Všechny nemovitosti v Rezidenci Austerlitz vychází z jednoduchých tvarů. Lokalita je situována na jihozápad části města Slavkov na osluněném rovinatém pozemku. 
 
detail projektu
Prodej zahájen

Aktuality

PF 2019

17.12.2018
Přejeme Vám rok plný inspirujících zážitků a lidí kolem Vás a splněná přání nejen pod stromečkem. 

KALÁB Beach Cup 2018

26.07.2018
Jezdíme na kole, běháme, plaveme a občas i hrajeme volejbal. Volejbalový turnaj se stal tradicí a letos jsme uspořádali již 4. ročník firemního Cupu. Počasí jsme měli krásné, zahráli si i poseděli na zahrádce. Vítězům gratulujeme a trénujeme pro příští rok. 
Všechny aktuality